Дозор-Б. Фото: Defence Express

В Україні створять плаваючу версію бронемашини “Дозор-Б”

Відповідне завдання Міноборони поставили перед розробникам броньованої машини – Харківським конструкторським бюро машинобудування.

Про це повідомив заступник міністра оборони з озброєння Олександр Миронюк в інтерв’ю для Defense Express, пише Діло. Він додав, що можливість долати водні перешкоди передбачалася ще у першому варіанті.

“Тактико-технічне завдання на “Дозор”, яке було видане Міністерстов оборони передбачало ще у першому варіанті таку функцію як подолання водних перешкод. Але, на жаль, ХКБМ не спромоглося виконати це завдання. Тому ми знову звернулися й нагадали”, – зазначив Олександр Миронюк.

Наразі триває дослідно-конструкторська робота “Турнір”. Також, в Міноборони очікують вже в цьому місяці (грудні) розпочати кваліфікаційні випробування ТКБМ “Дозор-Б” для перевірки перед запуском у серійне виробництво (яке заплановане на наступний рік на ХКБМ та ЛБТЗ).

Читайте також: Миколаївський бронетанковий завод передав армії оновлені БТР-80

Ймовірно мова йде не про плаваючу версію, однак завершення робіт з її створення, судячи з усього, у військовому відомстві довго чекати не забираються. Принаймні таке враження складається з пояснень заступника міністра, чому для плаваючої ББМ була обрана саме ця платформа.

Раніше повідомлялось про те, що Україна має намір закупити в наступному році партію турецьких безпілотників Bayraktar. Вони надійдуть безпосередньо до української армії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram