Еко-проєкт. Фото: Pixabay

В Україні стартував проєкт “1 000 000 дерев за 24 години”

Проєкт має на меті привернути увагу до стану екосистеми України, а також є акцією, спрямованою на боротьбу з кліматичними змінами.

Про акцію повідомили представники благодійного фонду “Озеленення України”, СЕО Club Ukraine, а також представники Міндовкілля та Держлісагентства, що долучилися до проєкту, повідомляє Укрінформ.

“Є різні опитування українців на тему, що їх найбільше хвилює. Питання екології безумовно важливі, але вони не входять у ТОП-5 і навіть в ТОП-10 питань, які хвилюють українців. І ця акція є спробою об’єднати зусилля влади, бізнесу, громадських активістів, екологів і простих громадян з висадки 1 млн дерев”, – зазначив на пресконференції перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів Богдан Боруховський.

На його думку, висадка дерев – це найпростіший спосіб боротьби з кліматичними змінами, які відчувають всі.

“Ми як міністерство хочемо підкреслити, що кліматичні зміни є величезними загрозами, проти яких повинні згуртуватися всі українці, кожен повинен зробити свій внесок для боротьби зі змінами клімату”, – додав Боруховський.

За словами представника Мінекології, попри те, що Держлісагентство проводить систематичні заходи з висадцжування дерев, міністерство долучиться до акції громадських активістів, тим самим підкреслюючи важливість таких ініціатив.

Як зазначають організатори проєкту, протягом останніх 500 років Україна втратила понад дві третини лісів і нині за лісистістю посідає передостаннє місце в Європі. Ліси в нашій державі займають приблизно 9 млн га, тобто 15% її території.

Нагадаємо, що у США науковці вперше успішно клонували коня Пржевальського, який перебуває під загрозою зникнення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram