Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

В Україні розпочнуть аудит міжнародних автотрас

Аудит безпеки для доріг міжнародного значення запровадять у 2021 році – буде облаштовано 1000 демпферних систем, 900 освітлених пішохідних переходів і світлофорів на вимогу.

Про це на брифінгу повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише Парламент. Він підкреслив, що аудит безпеки дасть можливість знизити кількість ДТП в Україні.

Крім аудиту, для підвищення безпеки на дорогах України, Мінінфраструктури запланувало на наступний рік низку покращень. Наприклад, буде облаштовано 1000 демпферних систем, 900 освітлених пішохідних переходів і світлофорів на вимогу, пішохідні переходи на різних рівнях і місця відпочинку для водіїв.

Читайте також: В Україні зріс ринок нових автомобілів

Крім цього, будуть встановлені 125 комплексів автофіксації порушень ПДР і 100 комплексів габаритно-вагового контролю WiM, повідомив Криклій.

Також на дорогах почнуть їздити 10 спеціальних автомобілів для перевірки стану дорожньої мережі та 150 “фантомів” – спецавто, які будуть контролювати дотримання швидкісного режиму.

Раніше повідомлялось про те, що Tesla тільки що випустила алкогольний напій Tesla Tequila, який випускається в фірмовій пляшці у формі блискавки.

Крім того, керівник Всеукраїнської федерації власників безпілотників, дистриб’ютор DJI в Україні Тарас Трояк повідомив про ймовірне будівництво аеропорту для безпілотних літальних апаратів у Києві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram