Пиво "Московське". Фото: Діло

В Україні почали виробляти пиво “Московське” із російським прапором на етикетці

Пиво “Московське” виробляють на пивзаводі, що розташований на Луганщині, а його засновником є мешканка Києва.

На підконтрольній Україні території Луганської області почали випускати пиво під назвою “Московське”. На етикетці виробник надрукував російський прапор і зображення Собору Василія Блаженного, про що повідомляє Діло з посиланням на офіцера ЗСУ Анатолія Штефана та 5 канал.

“Тут справа не так у назві пива “Московське”, а більше в триколорі російських окупантів та Кремля на етикетці. Тих, хто вже 7 років намагається всіма силами знищити Україну”, – написав він.

Як зазначено на етикетці пляшки, ТОВ “ПІНТА – Кремінський пивоварний завод” виготовляє алкогольні напої на підконтрольній Україні території. Вся інформація написана українською мовою.

Читайте також: Магазини «Спортмастер» продовжують працювати в Україні попри санкції, – ЗМІ

Завод розташований у Луганській області, м. Кремінна, вул. Дзержинського, 33-Б. Згідно з даними ресурсу YouControl, засновником підприємства є Струк Олена Петрівна, яка зареєстрована в Києві.

Нагадаємо, що українські компанії візьмуть участь у міжнародній виставці Gulfood 2021, що стане першою масштабною офлайн подією у сфері сектору продуктів харчування після початку світової пандемії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram