Фото: Liga.net

В Україні підвищать зарплати працівникам лабораторій

Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний закон про підвищення зарплат працівникам лабораторій, які проводять діагностику коронавірусу.

Закон набуде чинності наступного дня після його опублікування, проте діяти почне тільки через місяць, повідомляє Діло, посилаючись на Офіс Президента.

Читайте також: В Україні зросла мінімальна зарплата

“На сьогодні в клінічних лабораторіях працюють спеціалісти з вищою професійною немедичною освітою: біологи, біохіміки, бактеріологи та інші, які проводять діагностику COVID-19, водночас не отримують доплати до заробітної плати, встановленої для медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я, котрі надають медичну допомогу хворим на коронавірус.

Підписаний Президентом закон поширює соціальні права та пільги медичних і фармацевтичних працівників на вказаних вище професіоналів”, – йдеться у повідомленні.

З дня набрання чинності цим законом Кабмін має встановити доплати до заробітної плати вказаній категорії осіб на період дії заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

Як відомо, 30 грудня, Президент України Володимир Зеленський підписав закон “Про внутрішній водний транспорт” № 1054-ІХ, який регулює правовідносини в цій галузі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram