ФОТО: УНІАН

В Україні написали ювілейний Всеукраїнський радіодиктант

У День української писемності та мови, який відзначають 9 листопада, відбувся 20-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Найактивнішими учасниками радіодиктанту традиційно є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі – у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій та відомі українці, повідомляє УНІАН.

Текст для ювілейного радіодиктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковим консультантом стала доктор філологічних наук, професор Лариса Масенко. Прочитала диктант відома актриса Римма Зюбіна.

За перші три години на скриньку проекту “Радіодиктант-2020” надійшло на перевірку 7 тисяч листів від учасників диктанту національної єдності.

Нагадаємо, почесну відзнаку «Зірка культури», започатковану у 2017 році за ініціативи управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, цього року отримав журналіст ТРК “МАРТ”, ведучий знакових масових заходів у Миколаєві та в Україні, автор культурних і спортивно-розважальних проєктів Сергій Мельников.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram