В Україні другий день поспіль реєструють більше 10 тисяч нових випадків COVID-19

За минулу добу, 4 березня, в Україні виявили 10 155 нових випадків коронавірусу COVID-19. Найбільше заражень за добу в Києві та Вінницькій області.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві (910), Вінницькій (816), Закарпатській (748), Івано-Франківській (737) та Житомирській (695) областях.

За вчора госпіталізували 3 355 осіб; померли 172 людини і одужали 4 149 чоловік.

За добу зробили 83 756 тестувань на коронавірус (зокрема методом ПЛР – 40 393, методом ІФА – 16 127, досліджень швидкими тестами на антиген до SARS-CoV-2 — 27 236).

За весь час пандемії в Україні захворіли коронавірусов 1 384 917 осіб, одужали від COVID-19 1 191 022 людини, померли 26 763 пацієнта, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що запровадження повторного жорсткого локдауну можливе, коли більшість областей в Україні перейдуть у червону зону. Він зауважив, що в україні можливо буде і четверта, і п’ята хвилі коронавірусу, і такий хід подій не можна виключати.