В Україні будуть діяти нові правила відвідування парків та перукарень після послаблення карантину

У Міністерстві охорони здоров’я розробили правила відвідування парків, скверів, перукарень та магазинів, що почнуть діяти в Україні після ослаблення карантину.

Відповідний документ опубліковано на сайті МОЗу. 

Зазначається, що у перукарнях та салонах краси має відбуватись обов’язковий температурний скринінг працівників перед початком роботи. Прийом клієнтів здійснюватиметься за попереднім записом, а очікування черги має бути ззовні приміщення.

У перукарнях та салонах краси проходитиме обов’язковий температурний скринінг працівників перед початком робочого дня; прийом клієнтів тільки за попереднім записом, а черга повинна бути зовні приміщення; працівники зобов’язані носити маски.

Дивіться також: Підсумки вівторка, 5-го травня від міського голови Олександра Сєнкевича

У парках та скверах адміністрація зобов’язана розмістити на території і при вході в зони відпочинку правила відвідування. Забезпечити функціонал туалетів на території зон, наявність рідкого мила, антисептиків на вході в них і регулярне прибирання та дезінфекцію. Також не допускається проведення організованих заходів на території зон відпочинку, функціонування атракціонів і розважальних заходів.

Відвідувачі мають право користуватися зонами відпочинку з дотриманням індивідуальних заходів профілактики та групами не більше трьох осіб. Використовувати рекреаційні зони для індивідуальних пробіжок і занять спортом при дотриманні належної соціальної дистанції та правил, встановлених адміністрацією. 

Нагадаємо, карантин в Україні продовжили до 22 травня. Проте, з 11 травня розпочнеться зняття перших обмежень і перехід до концепції адаптивного карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram