Ретрансляційна вежа. Фото: Міністерство культури та інформаційної політики

В Україні змінили норми випромінювання для станцій зв’язку та Інтернету

В Україні збільшили норми випромінювання для трансляційних станцій, щоб покращити якість мобільного зв’язку та швидкісного інтернету.

Як повідомляють у пресслужбі Міністерства цифрової трансформації, в країні збільшать норми випромінювання для базових станцій, що дозволить покращити якість швидкісного інтернету та мобільного зв’язку.

Мета Міністерства цифрової трансформації до 2024 року – забезпечити доступом до швидкісного інтернету 95% населення.

За інформацією відомства, у співпраці з Мінцифрою, МОЗ видав Наказ «Про затвердження Зміни до Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань» з 10 мкВт/см2 до 100 мкВТ/см2.

Нинішні норми все ще далекі від тих, що є у більшості країн Європи чи Америки, однак процес консультацій з їхнього підвищення тривав майже рік. Сподіваюся, що за три роки ми зможемо гармонізувати правила гри з розвиненими країнами, – зазначив заступник Міністра цифрової трансформації Олександр Шелест.

Наголошується, що випромінювання базових станцій є безпечним для здоров’я. У цьому переконалася Мінцифри, проводячи власне дослідження з випромінювання базових станцій разом з Українським державним центром радіочастот у липні минулого року.

Нагадаємо, що Міністерство культури та інформаційної політики направить до компанії YouTube прохання закрити сторінки телеканалів NewsOne, ZIK та “112 Україна”, щодо яких від 2 лютого накладені санкції терміном на п’ять років.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram