Фото - Ukrinform

В Україні відкрили офіс Єврейського національного фонду

У Києві в середу відбулася урочиста церемонія відкриття українського офісу найстарішого в світі Єврейського національного фонду (KKL-JNF). 

Про це йдеться в коментарі заступника голови фонду Арнау Фельмана, передає Укрінформ. На заході, зокрема, були присутні Президент Ізраїлю Іцхак Герцог, заступник голови фонду Арнау Фельман і лідери єврейських громад з різних країн світу.

Приблизно через 100 років український офіс KKL-JNF повернувся до роботи з великою гордістю. Це дуже важливо для нас зробити ці перші кроки в Україні, – сказав Фельман.

За його словами, KKL-JNF нещодавно відповіла на запит українського уряду про співпрацю, передачі знань і технологій для створення лісів і посадки мільярдів дерев по всій Україні в рамках державної програми з подолання кліматичної кризи. Фельман назвав це історичним моментом, який символізує дружбу, яка існує між країнами.

Читайте також: «Здорова Україна: до 2023 року планують збудувати 10 тисяч спортмайданчиків

Він додав, що відкриття офісу KKL-JNF в Україні зміцнить відносини між двома країнами. У свою чергу президент Ізраїлю Іцхак Герцог на церемонії відкриття подякував усім причетним до створення українського відділення Єврейського національного фонду.

Благополуччя єврейської громади, кожної єврейської громади тісно пов’язане з благополуччям Ізраїлю. Дякуємо тим, хто робить це для громади, хто займається суспільними потребами, і хай благословить вас Бог на успіх, – сказав Президент Ізраїлю на урочистій церемонії відкриття фонду.

Як зазначається, першою акцією роботи фонду стало створення Алеї Пам’яті з 80 дерев в Києві, в Бабиному Яру – в пам’ять про трагічні події, що сталися восени 1941 року, коли фашистські окупанти провели тут масові розстріли мирного населення і радянських військовополонених.

Єврейський національний фонд є найбільшою екологічною організацією в Ізраїлі, яка за свою багаторічну історію, досягла колосального досвіду в плануванні і створенні довговічних лісів.

Наприкінці вересня Кабінет міністрів України на засіданні ухвалив Стратегію деокупації Криму та заходи її реалізації. За словами прем’єра Дениса Шмигаля, документ стане дорожньою картою з повернення Криму під контроль України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram