Фото: ГО «Спортивний Корпус Миколаїв»

«Здорова Україна: до 2023 року планують збудувати 10 тисяч спортмайданчиків

У межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна» до кінця 2022 року передбачене будівництво 10 тисяч спортивних майданчиків.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіс Президента. В рамках програми триває реалізація проєкту «Активні парки – локації здорової України», який має на меті створення умов для фізичної активності громадян та популяризації здорового способу життя серед українців.

Зокрема проєкт передбачає створення в українських містах локацій «активний парк» і «спортивний майданчик». Близько 100 «активних парків» уже відкриті в різних куточках України, а до кінця року з’явиться ще близько 600 активних локацій.

Кожен «активний парк» оснащений QR-кодами, завдяки яким відвідувач має змогу провести тренування будь-якої складності, обравши власного тренера серед зірок естради, кінематографу, професійних спортсменів, або провести тренування з Президентом України.

Читайте також: На головній площі Миколаєва відбувся Спортивний фестиваль з єдиноборств. ФОТО

Також у межах проєкту розпочинається встановлення спортивних майданчиків, які будуть фактично в кожному дворі, – передбачається будівництво 10 тисяч таких об’єктів до кінця 2022 року.

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко зауважив, що, за статистикою, 73% громадян України не займаються фізичними вправами через відсутність доступної сучасної й безкоштовної спортивної інфраструктури. Середня тривалість життя українців становить 63 роки у чоловіків і 73 роки у жінок, і за цими показниками Україна посідає 115-те місце у світі.

Ця програма Президента орієнтована на всі вікові категорії та групи населення. Ми хочемо, щоб якомога більше наших громадян були залучені до регулярних занять спортом. Щоб зміцнювалося здоров’я українців та знижувалися показники захворювань, що виникають через недостатню фізичну активність. Щоб покращувалися якість та тривалість життя наших людей, – заявив Тимошенко.

У вересні стало відомо, що у Миколаєві готують проектно-кошторисну документацію на реконструкцію чотирьох дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram