Кабмін повернув норму про колишню кількість стипендіатів.
Кабінет міністрів змінив порядок призначення та виплати стипендій. Документом повернули положення про кількість отримувачів стипендій, яку раніше урізали, передає Мета.
Відповідна ухвала №1256 була опублікована на Урядовому порталі. Так, згідно з документом, вчена рада університету чи інституту кожен семестр встановлює однакову межу степендіатів, яким платитимуть академічну стипендію.
Читайте також: У школах оновлять навчальні програми з інформатики
Відсоток може складати від 40 до 45 від усієї кількості студентів на всіх факультетах, які навчаються на бюджеті. Раніше цей показник складав 35-40%.
Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді заявив, що всіх українських вчителів забезпечать новими ноутбуками.




