В Україні понад 90% вчителів повністю вакцинувалися від коронавірусу

У 415 школах у “червоній” зоні продовжується дистанційне навчання через відсутність 100% вакцинації освітян.

В Україні повний цикл вакцинації вже пройшли 588 тис. 319 працівників шкіл, що становить 90,2% від загальної кількості. Як повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки, понад 43 тисячі вчителів очікують на другу дозу вакцини проти COVID-19, про що передає УНІАН.

Найбільшу кількість щеплених двома дозами працівників шкіл демонструють: Дніпропетровська – 98%; Луганська – 97,3%; Сумська – 96,5%; Харківська – 95,6%; Черкаська – 95,4%.

Читайте також: У Миколаєві 11 вчителів відсторонені від роботи через відмову вакцинуватись від коронавірусу

Дистанційне навчання через відсутність 100% вакцинації освітян у “червоній” зоні продовжується у 415 школах.

Нагадаємо, що у Всесвітній організації охорони здоров’я радять українським школам обмежувати передачу вірусу завдяки широкому спектру заходів, зокрема, дотриманню фізичної дистанції в школах.