Екологія. Фото: Pixabay

В Уганді посадять три мільйони дерев для відновлення екосистеми

Упродовж 2021-2023 рр. в Уганді будуть посаджені три мільйони місцевих дерев – від інжиру до червоного дерева, що принесе користь як людям, так і місцевій фауні. 

Про це повідомляє Журналіст з посиланням на Good News Network.

В рамках цих зусиль, мільйони дерев будуть посаджені в західній Уганді, підтримуючи довгострокове і великомасштабне відновлення рифту Альбертин.

Ландшафт Альбертинського рифту є різноманітною, визнаною в усьому світі екосистемою, яка має вирішальне значення для багатьох видів і є важливим середовищем проживання для шимпанзе, що перебувають під загрозою зникнення.

Читайте також: Кити та дельфіни знаходяться під загрозою зникнення – дослідження

Тут також мешкає більше 50% птахів, 39% ссавців, 19% земноводних і 14% рептилій і рослин континентальної Африки.

Ось чому протягом наступних кількох років в цілому буде висаджено три мільйони саджанців (з оцінним коефіцієнтом виживання не менше 60%).  700 домогосподарств будуть навчені і отримають підтримку для застосування стійких методів агролісомеліорації на своїй землі, і в кожному селі на території проекту буде щонайменше один навчений фахівець з моніторингу лісів.

Читайте також: На материковій Австралії знову зʼявились тасманійські дияволи

Будуть також створені групи зі спільного управління лісами (CFM) для моніторингу лісів і захисту водозбірних басейнів з метою поліпшення поповнення ґрунтових вод, які живлять криниці та струмки.

Нагадаємо, англійському парку дикої природи довелося прибрати від відвідувачів п’ять папуг, бо пернаті нецензурно лаялися на людей.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram