ФОТО: CNN

На материковій Австралії знову зʼявились тасманійські дияволи

На материкову Австралію переселили 11 тасманійських дияволів після того, як вони понад 3 тисячі років тому там вимерли.

Тварин випустили у заповіднику дикої природи у штаті Новий Південний Уельс. Зоологи зазначають, що таким чином відновлюють історичну фауну країни, повідомляє CNN.

Тасманійські дияволи вимерли на материку після прибуття туди дикої австралійської собаки динго, однак їх чисельність ще більше постраждала від заразної форми раку, відомої як диявольська пухлинна хвороба, яка вбила близько 90% тварин з 1996 року.

Читайте також: У Великобританії хлопчик заразився пневмонією від домашнього хомячка

Після 16 років роботи, включно зі створенням найбільшої на материковій Австралії програми розведення тасманійських дияволів, керівник проєкту зі збереження тварин Aussie Ark Тім Фолкнер сказав, що досягнення цієї мети колись здавалося просто неймовірним.

Команда Aussie Ark буде відстежувати тварин за допомогою радіонашийників і регулярних обстежень, щоб дізнатися, як вони поживають.

Тасманійські дияволи важать приблизно 8 кілограмів і мають чорну або коричневу шерсть, зазвичай вони полюють на інших тварин або збирають падаль. За даними державних природоохоронних органів, дияволи не є небезпечними для людей або домашньої худоби, але будуть захищатися в разі нападу і можуть заподіяти «певної шкоди».

Нагадаємо, англійському парку дикої природи довелося прибрати від відвідувачів п’ять папуг, бо пернаті нецензурно лаялися на людей.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram