В офіс омбудсмена у Києві жбурнули «коктейль Молотова»

У центрі Києва атакували офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини – кинули, так званий, «коктейль Молотова».

Двері будівлі горіли, свідчить відео, яке опублікував Telegram-канал «Ґрати».

Інцидент стався по вулиці Інститутська. За даними ресурсу підозрюваного вже затримали правоохоронці.

Нагадаємо, у червні, у Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) заявили про напад на заступника голови агентства Володимира Павленка.

Як відомо, у Житомирі агресивний охоронець палицею відганяв журналіста від будинку депутата.