Медики зафіксували захворювання на COVID-19 у 42-х дітей і двох вихователів оздоровчого центру «Молода гвардія». Хворих ізолювали.
Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації, передає Укрінформ.
Станом на 17 серпня виявлено інфікування коронавірусом 42-х дітей і 2-х вихователів дитячого закладу, – зазначила речниця департаменту Людмила Мельничук.
У дитячому центрі «Молода гвардія» запроваджено карантинні заходи.
Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко закликав місцеву владу перевірити готовність лікарень, визначених для лікування пацієнтів з COVID-19.




