ФОТО: з відкритих джерел

В Одесі поліція затримала трьох імовірних пособників загарбників

Правоохоронці, які працюють у посиленому режимі, протягом доби перевірили 46 підозрілих осіб та відпрацювали 760 викликів.

Один з підозрілих здійснював фото- і відеофіксацію місця ракетного удару, другий вів листування з військовими РФ, а третій не зміг пояснити при в’їзді до міста наявності в автомобілі фото- та відеоапаратури та квадрокоптера. Про це повідомляє речниця Патрульної поліції Одеської області Алла Марченко у Фейсбуці.

У Київському районі міста патрульні виявили чоловіка, що здійснював фото- і відеофіксацію місця, в яке днями потрапила ворожа ракета. Будь-яких документів, що засвідчують особу, при ньому не було. Пред’явив лише прескарти, котрі, як пізніше з’ясувалось, виявились підробленими. Його доставили до відділення поліції для подальшої перевірки, – зазначила Марченко.

У Суворовському районі міста патрульні затримали порушника комендантської години, в телефоні якого виявили активне листування з військовослужбовцем РФ. А при перевірці автомобіліста на в’їзді до Одеси в його машині виявили квадрокоптер, фото- та відеоапаратуру. Пояснити наявність цієї техніки затриманий не зміг і теж був переданий для з’ясування обставин співробітникам Управління СБУ.

Речниця Патрульної поліції уточнила, що правоохоронці, які працюють у посиленому режимі, протягом доби перевірили 46 підозрілих осіб та відпрацювали 760 викликів.

Читайте також: На півдні українські захисники за добу знищили понад півсотні окупантів

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram