ФОТО: УНІАН

В Одесі оголошено підозру виховательці дитсадка, в якому дитина зазнала травми

В Одесі оголошено підозру виховательці дитячого садка, на зміні якої, 4-річна дитина отримала важку травму голови під час прогулянки.

16 грудня під процесуальним керівництвом Одеської місцевої прокуратури №2 повідомлено про підозру вихователю одного з дитсадочків у Малиновському районі міста, повідомляє УНІАН.

Жінка підозрюється у неналежному виконанні професійних обов’язків з охорони життя та здоров’я неповнолітніх, що спричинило тяжкі наслідки. Встановлено, що на початку жовтня під час ранкової прогулянки вихователь залишила без нагляду 4-річну дівчинку, в результаті чого вона, граючись на металевій конструкції дитячого майданчика, впала на землю.

В результаті падіння дитина отримала важкі тілесні ушкодження. Крім того, вихователька не організувала надання першої медичної допомоги, не викликала медпрацівника, і не повідомила про нещасний випадок керівництву дитсадка. Підозрювана також не поінформувала про надзвичайну подію батьків постраждалої, а передала дитину батькові тільки в кінці дня, і лише тоді повідомила про обставини того, що сталося.

Нагадаємо, в Одесі 4-річна дівчинка потрапила в лікарню. Коли була у садочку, на ігровому майданчику під час прогулянки вдарилася головою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram