В Обласному палаці культури відбувся концерт до дня театру

В Миколаївському обласному палаці культури пройшов концерт приурочений до Всесвітнього дня театру. Його служителі Мельпомени відзначили 27 березня. До організації заходу долучилися актори театру мініатюр «Повітове місто N», а також миколаївські артисти. А от чим дивували глядачів учасники  програми – дивіться в сюжеті.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

«Закохані в сцену» – програмою під такою назвою актори народного театру мініатюр “Повітове місто Н” відзначили своє професійне свято. Театр аматорський, однак його виконавці – віддаються захопленню з максимальною професійною віддачею. На імпровізованій сцені лунали пісні, мініатюри, гуморески, декламувалися віршовані твори вітчизняних класиків. 

Долучилися до заходу і запрошені артисти, які порадували глядачів своєю вокальною майстерністю.  На думку присутніх у часи війни театр набуває особливого значення, адже  допомагає підтримувати дух і  відвідувачам і виконавцям. 

Серед тих, хто завітав на захід – жителі сусідньої Херсонщини, які знайшли в Миколаєві тимчасовий прихисток,  а також люди з інвалідністю та учасники бойових дій.

Привітати колег-аматорів зі святом прийшли головний режисер Миколаївського національного театру драми та музичної комедії Олег Ігнатьєв і заслужені артисти України Лідія Гашинська та Сергій Лозовенко.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram