У Миколаєві відзначили жінок-роботодавців

11 березня у Миколаєві відзначили успішних бізнес-вумен. Захід відбувся в Академічному художньому російському драматичному театрі в рамках платформи «Women & Work» Миколаївського обласного Центру зайнятості.

Мета церемонії – привернути увагу суспільства до питань забезпечення ґендерної рівності на ринку праці. Адже відомий факт: в Україні не так уже й багато жінок на керівних посадах.

Завдяки співпраці Центру зайнятості з активними жінками-підприємцями, благодійницями, політикинями вдається показувати іншим приклади ефективного партнерства, а також спонукати жінок до самореалізації у професійній діяльності, побудови кар’єри, в тому числі шляхом відкриття власної справи.

Ми вирішили зібрати наших жінок, які на сьогодні є кращими керівниками, які очолюють кращі підприємства Миколаївщини, які сьогодні успішні жінки бізнесу. Це ті жінки, які колись перебували на обліку в Центрі зайнятості, отримували одноразову допомогу, відкрили свій бізнес, створили нові робочі місця, сплачують податки в бюджет Миколаївської області, – каже директор обласного Центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Дивіться також: «Жінки у бізнесі» – конференція під такою назвою відбулася у Миколаєві

Повноправне місце жінки в сучасному житті відзначив міський голова. Олександр Сєнкевич каже, зараз є чимало жінок, які займають високі посади різного рівня.

Насправді, всі організації сьогодні, які зібрались, щоб ми їх привітали, – це організації під керівництвом жінок, які досягли великих успіхів, в тому числі як платники податків, як організатори робочих місць. Я думаю, що це є найкращим доказом того, що сьогодні ґендерна рівність в Україні присутня і знаходиться на високому рівні, – переконаний очільник міста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram