Фото - Ольга Малярчук

В Миколаєві почав роботу консультаційний центр, який займається правами ветеранів та їх сімей

Однією з задач центру буде розроблення пропозицій та рекомендацій до регіональних програм щодо ветеранів та їх сімей.

В Миколаєві розпочато роботу консультаційного центру з питань забезпечення прав і свобод захисників України. Про це повідомила радниця голови Миколаївської ОВА Ольга Малярчук.

«Наш регіон, разом з Одещиною та Київщиною, став першим, де в рамках експериментального проекту було вирішено утворити консультаційні центри для ветеранів. В центрі ветеранам та членам їх сімей будуть надавати інформацію та роз’яснення з питань гарантій захисту їх прав і свобод. Також центр може брати участь у розробленні проектів актів місцевої держадміністрації з питань забезпечення прав ветеранів та членів їх сімей. Ще однією задачею центру буде розроблення пропозицій та рекомендацій до регіональних програм щодо ветеранів та їх сімей», – написала Малярчук.

Консультаційний центр є дорадчим органом при місцевій державній адміністрації. Прийомний день: кожен четвер з 10:00 до 13:00. Адреса: Миколаїв, площа Суднобудівників, 3.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram