В Миколаївському художньому музеї ім. Верещагіна відкрилась персональна виставка Володимира Воропая

В Миколаївському обласному художньому музеї ім. Верещагіна відкрилась персональна виставка Володимира Воропая – «Пробудження». В експозиції 50 робіт. Автор вже досвідчений, професійний художник, який нещодавно повернувся до мистецтва під час довгої перерви.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ» .

В межах особливої музейної рубрики «Нові імена» відкрили персональну виставку Володимира Воропая. Власне ця ініціатива музею знайомити суспільство з новими художниками існує з 80-х років. Так, колись, наприклад відкрили ім’я легендарного миколаївського художника Андрія Антонюка.

Роботи Володимира Воропая дуже різні. В деяких присутній символізм та філософський зміст, а деякі ностальгійні, відображають дитячі спогади та переживання автора. Всі вони виконані в різних жанрових стилях. Все це тому, що художник шукає себе, свій стиль після тривалої перерви. Він не брався за пензель близько десяти років.

Автор ставиться до своїх робіт критично, каже, що помічає певні недоліки в роботах. Втім, зазначає, що вдосконалюється з кожною наступною роботою. І обіцяє, в наступному році підготує другу персональну виставку в Миколаєві. Цього разу концептуальну.

Нагадаємо, що у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відкрилась новорічна виставка листівок та іграшок.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram