В Миколаєві відкрилась фотовиставка юних синхроністок «Народжені сяяти»

В Миколаївській муніципальній виставковій залі відкрилась фотовиставка маленьких зірочок – дитячої команди з синхронного плавання «Народжені сяяти». В жовтні маленькі синхроністки з Миколаєва перемогли на всеукраїнських змаганнях «Українська зіронька». Фотовиставка стала для них приємним сюрпризом. 

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ».

В Миколаєві відкрилась фотовиставка «Народжені сяяти». На світлинах –  юні зірочки-синхроністки. Одна з ідейних натхненниць цього проєкту – депутатка міськради Марина Мазанко. В межах своєї депутатських повноважень вона ознайомлювалась з проблемами миколаївського спорту і коли побачила як тренуються миколаївські синхроністки, вирішила зробити для них дещо особливе.

Над фотовиставкою працювала ціла команда. Підготовчий етап зайняв два місяці. Готували експозицію кілька фотографів: студійна зйомка Ганна В’юшина, репортажна– Андрій Кузнецов та інші учасники проєкту, скомпонувала світлини арт-директор проєкту Ольга Довганюк, а допомогав їй в цьому відомий миколаївський фотограф Павло Деменський.

Учасники проєкту – дитяча збірна із синхронного плавання, які перемогли на всеукраїнських змаганнях «Українська зіронька». Саме їх блискавичній перемозі і присвячена ця фотовиставка. У проєкті взяли участь 24 спортсменки.

Самі синхроністки зізнаються, що спочатку трохи ніяковіли. А от потім зрозуміли, що фотографуватись легше ніж боротись за медалі. Тож і фотосесія вийшла позитивна та яскрава.

Фото проєкт експонуватиметься в виставковій залі до 30 січня.

Нагадаємо, що в Миколаївському обласному художньому музеї ім. Верещагіна відкрилась персональна виставка Володимира Воропая – «Пробудження»

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram