В Миколаєві продовжують ліквідовувати наслідки негоди

Негода, що вирувала в Миколаєві минулими вихідними, спричинила падіння понад 130 дерев по всьому місту. Є пошкодження ліній електропередач. Подекуди дерева небезпечно похилилися в сторону житлових будинків. Комунальні служби разом з рятувальниками продовжують ліквідовувати наслідки буревію.

Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Шквальний вітер, котрий супроводжував хуртовину на Миколаївщині минулими вихідними, повалив понад 130 дерев по обласному центру. Є пошкодження на лініях електропередач. Рятувальники спільно з комунальними службами продовжують відпрацювання аварійних адрес, розповідає радник миколаївського міського голови Олександр Герасименя.

Наразі сьогодні працюємо на вул. Курортній, 15, на якій впали три тополі, вони загрожують руйнуванням будинку, який знаходиться за цією адресою. Крім того, виконуються роботи КП «Миколаївські парки» на перехресті вул. Курортній та вул. Генерала Карпенка. Також знесення тополі, які загрожують руйнуванням та обривам ліній електропередач, – зазначив радник Миколаївського міського голови, Олександр Герасименя.

Олександр Герасименя

Олександр Герасименя повідомив, що наразі відпрацьовано близько 50-ти відсотків заяв громадян щодо повалених дерев.

Роботи продовжують виконувати комунальні підприємства із залученням техніки АТ «Миколаївобленерго». Це КП «Миколаївські парки», 10-й взвод ДВГРЗ виконує аварійні роботи та АТ «Миколаївгаз». Тобто усі чергові служби, які повинні ліквідовувати наслідки надзвичайної ситуації, – додав він.

Фахівці рятувальної служби продовжують відпрацьовувати заявки містян щодо повалених дерев. Міська влада вчергове закликала миколаївців бути обережними.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: