За словами заступника Миколаївського міського голови Анатолія Петрова лікарня заключила з НСЗУ так званий “військовий пакет”. Це зняло гостроту проблеми, а подальші рішення потребують детального зʼясування.
Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:




