В міській владі вважають, що ситуацію з зарплатами в лікарні вирівняли

За словами заступника Миколаївського міського голови Анатолія Петрова лікарня заключила з НСЗУ так званий “військовий пакет”. Це зняло гостроту проблеми, а подальші рішення потребують детального зʼясування.

Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: