В архівах знайшли невідомі вірші Максима Рильського

19 березня виповнюється 125 років від дня народження неокласика української літератури Максима Рильського. З нагоди ювілею науковий журнал «Слово і Час» опублікував два раніше невідомі вірші поета та чотири його листи.

Про це пише ЛітАкцент.

Обидва вірші — дружні послання до друга і літературного побратима Миколи Зерова. Цікаво, що це не автографи Рильського, зазначають у ЛітАкценті, а рукописні копії, які зробив сам Зеров. Дружній характер стосунків двох поетів засвідчує і тон одного з віршів, написаного 22 травня — на Весняного Миколи.

Дивіться також: Вкусовые предпочтения супергероев очень своеобразные

Нове в епістолярії Рильського — це два листи до російського письменника, «колишньої зірки футуризму», як називав його сам Рильський, Олексія Кручоних та листовний діалог із Михайлом Рудницьким. Повідомляється, що нібито цьогочасним суперечкам, що існують серед народу, уже багато років. Рильський пише Рудницькому: «їй-Богу, “галицька” небезпека ніяк не більша, як небезпека суцільного калькування з російської мови!» 

Нагадаємо, PinchukArtCentre запустив у мережі творчий флешмоб під хештегом #Мистецтвовдома. Люди у домашніх умовах відтворюють видатні твори мистецтва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram