Фото: novinky.cz

В Аргентині запровадять “податок мільйонера” для боротьби з COVID-19

Влада Аргентини запровадить новий одноразовий податок для найбагатших громадян, щоб отримати гроші на витрати через епідемію коронавірусу COVID-19.

Зокрема кошти підуть на закупівлю медичного обладнання та ліків. Про це повідомили у ВВС, пише Діло.

Такий збір отримав назву “податок мільйонера” і був підтриманий 42 сенаторами, проти виступили 26. Податок муситимуть сплатити ті громадяни, у кого є активи на суму понад 200 млн песо (близько 2,5 млн доларів) – це приблизно 12 тисяч осіб.

Читайте також: Велика Британія першою у світі схвалила застосування вакцини Pfizer проти COVID-19

Один з авторів законопроєкту заявив, що нова норма стосуватиметься лише 0,8% платників податків. Так, заможним людям доведеться заплатити 3,5% від своїх доходів, якщо їхні статки зберігаються в Аргентині, і 5,25% – якщо статки зберігаються за межами країни. Таким чином уряд сподівається отримати не менше 3,7 млрд доларів.

Отримані гроші планується спрямувати на закупівлю засобів захисту і ліків, а також для підтримки населення і бізнесу. Так, 20% отриманих грошей планують витратити на закупівлю медичних товарів, 20% – на допомогу малому та середньому бізнесу, 20% – на стипендії для студентів, 15% – на соціальний розвиток і 25% – на підприємства з видобутку газу.

Нагадаємо, у РНБО назвали терміни вакцинації проти COVID-19 в Україні. Також, за інформацією ВООЗ, пандемію COVID-19 зупинить 60-70% вакцинація населення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram