Фото: Військово-морські сили України

В акваторії Чорного моря тривають багатонаціональні навчання «Дайв-2021»

В акваторії Чорного моря за участю Військово-Морських Сил України, Грузії, Болгарії, Азербайджану, США та ВМС Румунії почалася активна фаза багатонаціональних протимінних навчань «Дайв – 2021».

Про це повідомляє прес-служба ВМС України.

Відпрацювання навичок проходить в складі тактичних підрозділів з використанням новітнього водолазного спорядження країн-учасниць, спеціального обладнання пошуково-рятувального судна українських ВМС «Олександр Охрименко» і гідрографічного комплексу судна ВМС Румунії «Александру Катанеану».

Військові відпрацьовують парні водолазні спуски на глибині понад 30 метрів в складі інтернаціональних груп. Також бійці практикують і надання медичної допомоги із залученням барокамери, в разі виявлення кисневої хвороби.

Фото: Військово-морські сили України
Фото: Військово-морські сили України

Одночасно, на румунському судні іноземні колеги ознайомили учасників навчань з роботою сучасного океанографічного, метеорологічного, топографічного і гідрографічного обладнання.

Основні зусилля зосереджені на синхронізацію дій водолазів спільної багатонаціональної тактичної групи та ознайомлення із специфікою водолазної справи різних країн з подальшим впровадженням її у ході виконання спільних завдань, – зазначив начальник пошуково-рятувальної служби Військово-Морських Сил ЗС України, керівник української складової навчання капітан 1 рангу Олексій Нестеров

Фото: Військово-морські сили України

Нагадаємо, у ці дні військово-морські сили США проводять навчання, які стануть наймасштабнішими з часів холодної війни. Тренування будуть проходити з 3 до 16 серпня.

Як відомо, з 28 червня по 10 липня 2021 року в регіоні Чорного моря пройшли навчання «Sea Breeze 2021» та морське патрулювання, що організовувались Військово-морськими силами (ВМС) України та шостим оперативним флотом ВМС США.

Також «МАРТ» повідомляв, військово-морські сили України отримали від Туреччини перший бойовий безпілотник Bayraktar.

Поширити:

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031