Ув’язнені зможуть перебувати ближче до своїх сімей, – Денис Малюська про новий законопроект

Мін’юст України, в рамках другого етапа в’язничої реформи, пропонує об’єднати в’язниці з різними рівнями безпеки в універсальні установи виконання покарань.

Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська у відеозверненні на свої сторінці у Facebook.

Ми хочемо, щоб зараз почали працювати універсальні установи виконання покарань із кількома рівнями безпеки, щоб різного рівня небезпеки злочинці могли утримуватися в межах однієї установи, а також щоб такі установи містили окремі ізольовані дільниці слідчих ізоляторів. Це надасть нам, з одного боку, значну економію бюджетних коштів і дозволить закрити велику кількість напівпорожніх тюрем. З іншого боку, ув’язнені зможуть перебувати ближче до своїх сімей, отримувати передачі та частіше спілкуватися з рідними. Для ресоціалізації засуджених це вкрай важливо, – розповів Малюська

Дивіться також: Хто несе відповідальність за появу несанкціонованих сміттєзвалищ?

Законопроект також передбачає запуск рейтингу в’язниць за низкою параметрів, а саме: рівень дотримання прав людини, забезпеченість ув’язнених, рівень якості оцінки ризиків і потреб тощо.

https://www.facebook.com/100011121947008/videos/1109044896142898/

Нагадаємо, українські правоохоронці відкрили кримінальні провадження через порушення карантину під час великодніх богослужінь .

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram