Фото: Кабінет Міністрів України

Уряд виділив 13,8 мільйонів гривень на виплати окремим учасникам АТО та їх сім’ям

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виділення 13,8 млн грн на виплату разової грошової допомоги 21 пораненому учаснику АТО та членам сімей 3 загиблих в АТО військових.

Як передає Укрінформ, про це у Telegram-каналі повідомив представник уряду у Верховній Раді, народний депутат від «Слуги народу» Василь Мокан.

«Кабмін ухвалив проєкт розпорядження “Про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в зазначеній операції», – поінформував Мокан.

За його словами, проєктом розпорядження передбачається виділити Мінветеранів із резервного фонду державного бюджету 13,8 млн грн для надання одноразової грошової допомоги членам сімей 3 загиблих в АТО осіб та 21-й особі, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції.

Читайте також: Зеленський доручив перевірити підрозділи ЗСУ на Донбасі

Нагадаємо, 2 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі загинув службовець десантно-штурмової роти 503 обМП Дмитро Власенко.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram