2 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі загинув службовець десантно-штурмової роти 503 обМП Дмитро Власенко.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.
Важко про це повідомляти але, на жаль, маємо втрату Миколаївщини на передовій. 2 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі від ворожої кулі снайпера загинув наш земляк із Первомайського району, службовець десантно-штурмової роти 503 обМП Дмитро Власенко. Йому було 38. Висловлюємо щирі співчуття родині і близьким нашого військового, він загинув за Україну, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у знак жалоби сьогодні на будівлі облради приспущено державний прапор.
Нагадаємо, у лікарні в суботу, 30 січня, помер український військовослужбовець Роман Дзюбенко, поранений на Донбасі снайпером бойовиків.




