Фото - RBC

Уряд затвердив план дій на випадок воєнного стану

Кабінет міністрів України затвердив Порядок встановлення заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, де діє воєнний стан.

Так, відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу, передає УНН.

У документі повідомляється, що запровадження заборони або обмеження здійснюється військовим командуванням на підставі указу Президента України про введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях.

Також військове командування разом із військовими адміністраціями ( у разі їх створення) самостійно або із залучення органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування приймає рішення про запровадження заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб, яке негайно доводиться до відома населення через ЗМІ.

Читайте також: На сьогодні немає потреби запроваджувати воєнний стан в Україні – Данілов

У рішенні зазначаються обставини, що склалися в Україні або в окремих її місцевостях, і несприятливі фактори воєнного характеру, що створюють загрозу для населення та істотно знижують рівень його життєдіяльності.

У рішення також зазначається:

  • обґрунтування необхідності запровадження заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб
  • строки запровадження заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб
  • перелік осіб, яким забороняється або обмежується вибір місця перебування чи місця проживання
  • населені пункти, в яких запроваджується заборона або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб
  • інші заходи, що полягають у забезпеченні виконання указу Президента України про ведення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях

Нагадаємо, Олексій Данілов заявив, що загроза повномасштабного нападу Росії на Україну від 2014 року є постійно, але станом на зараз ситуація на кордонах є контрольованою. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram