Миколаївські комунальники очистили у травні 234 зливові колодязі та вивезли понад 55 тонн сміття

Роботи тривають згідно графіку.

Дві бригади ЕЛУ автодоріг працюють над очищенням дощових колодязів зливової каналізаційної системи міста. Роботи тривають згідно графіку, про що повідомили у Миколаївській міській раді.

За травень очищено 234 зливових колодязі, вивезено 55,8 тонн сміття та мулу.

Роботи виконували на вулицях: Лягіна, Соборна, 6-а Слобідська, Біла, Курортна, Озерна, Громадянська, Космонавтів, Велика Морська, Спаська, та по проспекту Центральному. 

Читайте також: У Миколаєві “ЕЛУ Автодоріг” очистили майже 100 зливових колодязів

Під час робіт було відновлено три зруйнованих колодязі на вулицях Пушкінська (ріг вул. Макарова), В.Морська (ріг вул. Інженерна), ПГУ (біля Metro).

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: