Працюватиме сполучення Миколаїв-Вантажний – Долинська.
Відсьогодні, 3 жовтня, відновиться залізничне сполучення Долинська – Миколаїв. Про це повідомили в Укрзалізниці.
Приміський поїзд №6318/6317 Миколаїв-Вантажний – Долинська вирушатиме о 17:30 та прибуватиме до Долинської о 21:49.
Зі станції Долинський поїзд вирушатиме о 03:20 і прибуватиме на станцію Миколаїв-Вантажний о 07:30.
Нагадаємо, що у квітні влада Миколаєва відновила пошкоджене внаслідок атак армії РФ залізничне сполучення міста з іншими областями. А ось інфраструктуру пасажирського вокзалу “Миколаїв” поки що відбудувати не вдалось.
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




