Фото: Укрзалізниця

Укрзалізницю попередили про можливе позбавлення ліцензії

Укртрансбезпека перевірила Укрзалізницю і виявила ряд порушень. У разі їх невиправлення УЗ можуть позбавити ліцензії

Про це у Facebook повідомив голова Укртрансбезпеки Євген Зборовський, пише Рубрика.

“Укртрансбезпека та Укрзалізниця дійсно змінюються. І ті обов’язкові безпекові процедури, які раніше робились для галочки чи ховались у дуже довгі шухляди, нарешті почали відбуватися насправді, а не на папері”, – наголосив Зборовський.

В результаті колишнє керівництво компанії відмовилось від співпраці. Наразі уже у співпраці з новим керівництвом почалася спільна підготовка до перевірки, наголосив Зборовський.

Читайте також: Укрзалізниця ввела нове цікаве меню – стали відомі страви

У липні 2021 року, вперше за п’ять років (!), співробітники Укртрансбезпеки провели планову перевірку додержання Укрзалізницею ліцензійних вимог. Насамперед безпекової складової. За результатами перевірки було встановлено 116 невідповідностей (порушень), про які було повідомлено минуле керівництво АТ “Укрзалізниця”, – підкреслив голова Укртрансбезпеки.

Її результати очікувано показали низку порушень, які не виправлялись роками, що і стало підставою для відповідного наказу.

Звісно, що порушення будуть виправлені, і ніхто залізницю зупиняти не збирається, – уточнив очільник.

Читайте також: “Укрзалізниця” запустила ще два офіційних чат-боти у месенджерах

Нагадаємо, що 11 листопада АТ «Укрзалізниця» під час форуму «Велике будівництво: нова залізниця» презентувало концепт оновленого капсульного плацкартного вагона. 

Також повідомлялось, що АТ «Укрзалізниця» реалізує проєкт УЗ Open Data, який забезпечить прозорість компанії та відкритість основних даних товариства для ключових груп стейкхолдерів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram