Фото: Укрзалізниця

Укрзалізниця систематично не виконує заявки вугледобувних підприємств

У Міністерстві енергетики заявляють, що АТ “Укрзалізниця” систематично не виконує заявки вугледобувних підприємств на забезпечення напіввагонами.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міненерго із посиланням на заступник міністра енергетики Олексія Куракова.

На сьогодні складна ситуація з доставкою вугілля, оскільки Укрзалізниця систематично не виконує заявки вугледобувних підприємств та збагачувальних фабрик із забезпечення напіввагонами. Розраховуємо, що ця проблема буде вирішена вже найближчим часом.

Адже від цього залежить стабільне проходження опалювального сезону, який невдовзі розпочнеться, – сказав Кураков під час наради щодо стану виконання завдань з видобутку та відвантаження вугілля для сталого проходження осінньо-зимового періоду.

Зазначається, що присутні на нараді представники Укрзалізниці пообіцяли докласти максимум зусиль, щоб збільшити кількість напіввагонів для доставки вугілля.

Крім того, Міненерго доручило вуглевидобувним підприємствам і компаніям теплової генерації оновити планові показники постачання та накопичення вугілля, враховуючи поточний стан.

Читайте також: Укрзалізниця незаконно уклала мільйонний контракт з німецькою залізницею

Нагадаємо, що АТ “Укрзалізниця” за червень-серпень перевезло 9,1 млн пасажирів, що становить 130% від показників літа 2020 року та 70% від показників аналогічного періоду 2019 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram