Фото: УНІАН

Укрзалізниця розробляє новий додаток для купівлі е-квитків

АТ “Укрзалізниця” працює над створенням нового застосунку для купівлі електронних квитків на поїзди, який стане доступний для пасажирів уже цього року. 

Про це заявив директор з питань інформаційних технологій АТ “Укрзалізниця” Володимир Рєзнік, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-центр УЗ.

“Ми прагнемо максимально діджиталізувати всі сервіси для наших клієнтів. Наразі виконуємо роботи з розробки нового застосунку для купівлі квитків. За його допомогою можна буде зручно замовити через персональний гаджет квитки на поїзд та супутні послуги, перелік яких будемо розширювати”, – зазначив Рєзнік.

Крім звичайних квитків, за допомогою застосунку можна буде купити проїзні документи для пільгових категорій пасажирів.

Читайте також: СБУ викрила схему з метою привласнення коштів в «Укрзалізниці»

Новий застосунок буде доступний для гаджетів, які працюють на операційних системах Android та iOS. Крім того, компанія планує замінити дорогі пристрої, які наразі використовуються для контролю та валідації електронних квитків, на звичайні смартфони.

“Звичайний смартфон дозволяє зчитувати QR-код, за допомогою якого підтверджується легітимність квитка та відбувається контроль пасажирів поїзда. При цьому звичайний смартфон у рази дешевший за мобільні термінали контролю документів, які наразі використовуються в поїздах. Для валідації електронних квитків уже розроблено відповідний мобільний додаток для операційної системи Android, який наразі проходить тестування в реальному його використанні”, – зазначив Рєзнік.

В УЗ також повідомляють, що з початку 2021 року онлайн було придбано 2 млн квитків, це 74 % від загального обсягу реалізованих проїзних документів.

Нагадаємо, на наразі Укрзалізниця” працює над підвищенням безпеки у приміських поїздах. Для цього у вагонах, зокрема, планують встановлення камер відеонагляду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram