ФОТО: Pixabay

Українцям дозволили до кінця літа їздити в Болгарію

Міністерство охорони здоров’я Болгарії продовжило до 31 серпня можливість в’їзду в країну туристам з України. В’їзд можливий без необхідності проходження ПЛР-тесту на коронавірус або 14-денного карантину.

Згідно з новими правилами, в’їзд з України всім дозволеним категоріям осіб, у тому числі туристам, можливий без необхідності пред’являти довідку про проходження ПЛР-тесту на коронавірус або 14-денного карантину, повідомляє Avianews.com.

Крім цього, Болгарія дозволила відвідувати країну до кінця літа громадянам Молдови, але тільки в тому випадку, якщо вони після прибуття з Молдови пред’являть довідку про те, що не хворіють на коронавірус.

Дослідження, яке це підтверджує, повинно бути проведено методом ПЛР не більше ніж за 72 години до в’їзду в Болгарію.

Читайте також: У МОЗ назвали правила перебування у туристичних країнах під час карантину

Спочатку Болгарія дозволила в’їзд туристам з України з 16 липня до 31 липня без необхідності пред’являти довідку або проходити карантин. З 30 липня довідка стала обов’язковою, проте вже з 31 липня її знову скасували і продовжили дозвіл на в’їзд українців до кінця літа.

На сьогодні свої кордони для громадян України відкрили повністю або з певними умовами 38 країн, розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Зокрема, кордони відкрили Болгарія, Словенія, Мальдіви, ОАЕ, Ірландія, Еквадор, Ямайка, Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Ріко, Туреччина, Сербія, Албанія, Чорногорія, Хорватія, Білорусь, Великобританія, США, Єгипет, Мексика, Туніс, Багамські острови.

Нагадаємо, Туреччина дозволила українцям отримувати короткострокові туристичні види на проживання. Також для українців, що проходять лікування в Туреччині, хочуть спростити візові вимоги.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram