Фото: Миколаївська міська рада

Українські зірки проти домашнього насильства

Українські зірки знялись у соціальному ролику проти гендерно зумовленого насильства. Монатік, Юлія Саніна, Оля Полякова, Альоша, Тарас Тополя та Маша Єфросиніна в один голос промовили «Вийди з кола насильства».

Про це повідомляють Unaited Nations in Ukraine у Фейсбук.

Ролик створили за підтримки уряду Великобританії. Його завдання – привернути увагу суспільства до нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства щодо жінок, дівчат, насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та торгівлі людьми.

Щорічно, з 25-го листопада по 10 грудня, весь світ об’єднується задля підтримки ініціативи “16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства в Україні“.

Завдання кампанії – привернути увагу суспільства до нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства щодо жінок, дівчат, насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та торгівлі людьми. Це дуже важливі 16 днів, адже ми живемо у час, коли різні форми насильства все ще присутні у всіх сферах нашого життя.

За даними Міністерства соціальної політики, кожна 5-та жінка в Україні стискається з тією чи іншою формою насильства. Як повідомляє Національна поліція, кількість звернень щодо домашнього насильства в 2020 році під час карантину зросла на 40 %. Страждають від цього і чоловіки, втім, 90 % постраждалих від насильства – саме жінки.

Фото: Миколаївська міська рада

На жаль, проблема насильства є актуальною і для Миколаєва. Про це свідчать дані Національної поліції по місту – 796 викликів і протоколів, які було складено за фактом вчинення домашнього насильства впродовж 2020 року до сьогодні.

Нагадаємо, що МВС запустило чат-бот для протидії домашньому насильству під час карантину

Як раніше повідомлялось, У Миколаєві засудили військовослужбовця за розбійні напади на жінок.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram