Чат-бот #ДійПротиНасильства працює у месенджері Telegram. У період карантину всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби. У фокусі діяльності правоохоронців незмінно залишається питання протидії домашньому насильству.
Про це повідомляє прес-служба МВС.
З початку введення карантину кількість повідомлень на лінію 102 щодо домашнього насильства не збільшилася. Однак ми розуміємо, що це може бути обумовлено низкою факторів. З одного боку, вимушена ізоляція та перебування разом із кривдником в одному приміщені не завжди дає можливість особі, яка страждає від домашнього насильства, викликати допомогу. З іншого боку, зазвичай, постраждалі повідомляють на 102 не при першій ситуації домашнього насильства, а часто це відбувається тоді, коли конфлікт досягає максимальної напруги і існує безпосередня загроза життю та здоров’ю. До цього ще додається невизначеність щодо тривалості карантину,- повідомила Катерина Павліченко.
Дивіться також: Підсумки четверга, 9-го квітня від міського голови Олександра Сєнкевича
Чат-бот може:
– допомогти викликати служби допомоги (поліцію і швидку);
– переадресувати на спеціалістів безоплатної правової допомоги, які в свою чергу нададуть юридичну консультацію в онлайн-режимі;
– надати контакти інших служб допомоги;
– роз’яснити, що таке домашнє насильство та як протидіяти цьому явищу, повноваження органів і установ, які здійснюють заходи з попередження домашнього насильства.
Дивіться також: Ляшко: Повторно використовувати халати, після дезінфекції, можна

Нагадаємо, станом на 9:00 10 квітня в Україні 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав.