ФОТО: Денис Шмигаль, Facebook

Україна зробила все необхідне для вакцинації від COVID, – Шмигаль

Україна зробила все необхідне, щоб забезпечити населення вакциною від COVID. Але вакцинація ще не розпочалася, оскільки у світі спостерігається дефіцит вакцин.

Про це на зустрічі з послами країн Європейського союзу, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Діло з посиланням на урядовий портал.

Він висловив подяку за фінансування ЄС ініціативи COVAX, за якою Україна повинна отримати першу партію вакцини Pfizer в кількості 117 000 доз в лютому, а також понад 8 млн доз від іншого виробника упродовж року.

Читайте також: МОЗ запускає портал про вакцинацію від COVID-19

Шмигаль підкреслив, що держава зі свого боку зробила всі необхідні кроки для забезпечення українців ефективною вакциною.

“У нас укладено досить контрактів з виробниками, щоб всі бажаючі могли вакцинуватися, та сплачено відповідні кошти. На жаль, сьогодні спостерігається дефіцит вакцин, і країни Європейського союзу його також відчули. Всі відзначають, що проблема однакова – це зміщення строків поставок вакцин”, – додав прем’єр.

Нагадаємо, Україна та Словаччина працюватимуть над полегшенням перетину кордону і запровадженням спільного контролю в прикордонних пунктах через COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram