Фото: ECNS

Україна і Словаччина планують ввести на кордонах спільний COVID-контроль

Україна та Словаччина працюватимуть над полегшенням перетину кордону і запровадженням спільного контролю в прикордонних пунктах через COVID-19.

Як повідомляє Укрінформ, про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив на спільній зі словацьким колегою Іваном Корчком прес-конференції у Києві.

“Ми також будемо працювати над полегшенням перетину кордону і запровадженням спільного контролю в прикордонних пунктах”, – сказав Кулеба.

Він також повідомив, що в цьому році планується провести бізнес-форум за участю українських і словацьких компаній під егідою МЗС двох країн. Крім того, є серйозні проєкти і в енергетичній сфері.

Читайте також: В Україні під COVID-вакцинацію можуть задіяти кабінети для щеплень дітей

Своєю чергою міністр закордонних та європейських справ Словаччини Іван Корчок заявив про зацікавленість у розвитку бізнес-відносин з Україною.

“Ми дуже зацікавлені в тому, щоб словацькі партнери, які хочуть інвестувати та працювати в Україні, розуміли надійність українського права і його застосування, що в майбутньому у них не виникало проблем, тому що це важливо, коли ти хочеш інвестувати в іншу країну”, – зауважив Корчок.

Нагадаємо, що у Києві розпочався другий етап навчання мобільних медичних бригад для імунізації від COVID-19 вакцинами Pfizer/Biontech та AstraZeneca.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram