Україна замовила 1,5 мільйона доз вакцини від грипу

Україна замовила 1,5 мільйона доз вакцини від грипу – удвічі більше, ніж торік. До Національного календаря щеплень включено 10 різних вакцин від різних хвороб.

За даними МОЗ, які озвучив Степанов, минулого епідемічного сезону на грип та ГРВІ перехворіли 4,9 млн людей, в Україну було поставлено 500 тис. доз вакцини від грипу, вакцинувалося лише 238 тис. людей, або 0,6% населення, повідомив під час брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

У цьому році ми замовили вакцин у два рази більше. Загальна кількість вакцин, які ми хочемо привезти в країну, – це близько 1,5 млн доз. Але дуже важливо щоб вони були використані, щоб українці вакцинувалися. Під час пандемії коронавірусу небезпечно захворіти на грип, – сказав міністр.

За словами Степанова, карантин не є приводом не робити обов’язкові щеплення дітям. Він зазначив, що за кошти держбюджету закуплені відповідні вакцини, і вони є в достатній кількості в кожному регіоні.

Нагадаємо, восени і взимку 2020-2021 років до пандемії коронавірусу в Україні може додатися новий вірус грипу, схожий на COVID-19. Вчені називають його “Гонконг”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram