Фото: Zik.ua

Україна закликає світ не визнавати “місцеві вибори” в анексованому Криму

Міністерство закордонних справ України засудило організацію і проведення Росією «місцевих виборів» в анексованому Криму 13 вересня і закликав світ не визнавати їх.

Про це повідомляється на сайті відомства.

В українському МЗС вважають такі дії Кремля продовженням грубих порушень Російською Федерацією державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Автономна Республіка Крим і місто Севастополь є тимчасово окупованими територіями України, правовий режим яких визначається нормами міжнародного гуманітарного права. Проведення Російською Федерацією псевдовиборів на територіях Автономної Республіки Крим та м.Севастополь є нелегітимним, а їх результати не матимуть жодних юридичних наслідків, – йдеться в повідомленні.

Україна закликала іноземні держави і міжнародні організації виступити із засудженням цих незаконних дій Росії і заявити про невизнання результатів «виборів» в окупованому Криму.

Сьогодні у РФ пройшов єдиний день голосування на виборах різних рівнів. Так звані «місцеві вибори» проходили у тому числі і на окупованих територіях Криму та у місті Севастополь.

Нагадаємо, Європейський Союз продовжив економічні санкції проти Російської Федерації.

Як відомо, отруєного в Росії російського опозиційного політика Олексія Навального вивели зі штучної коми.

Раніше повідомлялось, Україна не отримає безвіз з Канадою до кінця 2020 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram