ФОТО: mil.gov.ua

Україна не отримає безвіз з Канадою до кінця 2020 року

Україні можливо домогтись укладення Угоди про мобільність молоді, яка дозволить студентам, зокрема, приїжджати в Канаду на академічний рік.

Про це розповів Надзвичайний та Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко, повідомляє Український погляд.

У цьому році не буде безвізового режиму. Кожен, хто знайомий з тим, як працює Канада з цим питанням, розуміє, що на його вирішення підуть не місяці, а роки, та, мабуть, довгі роки, адже країна консервативна у цьому питанні. Але ми над цим працюємо, і це точно відбудеться. Це станеться в досяжній перспективі, адже це потрібно і Україні, і Канаді, — сказав посол.

Він підкреслив, що на сьогодні безвізовий режим для канадців працює в Україні.

Читайте також: Туреччина знайшла в Чорному морі крупне родовище газу

Що точно буде: ми на фінішній прямій у роботі над Угодою про мобільність молоді. Коли вона буде підписана, це означатиме спрощений режим поїздок для молодих канадців в Україну і навпаки. Ми на це дивимось, як на двосторонній рух. Щоб студенти приїжджали на семестр, академічний рік, — заявив дипломат.

Зі слів Шевченка, угода про мобільність молоді передбачатиме спрощене надання дозволу на в’їзд і спрощене надання дозволу на роботу.

Читайте також: Кольорами України підсвітять одну з найвижчих веж світу

Ми розглядаємо і цю угоду, і те, що Канада в останні роки суттєво зменшила час розгляду візових документів, як кроки з досягнення нашої цілі — повноцінний безвізовий режим. Ми це чітко доносимо до наших канадських партнерів, — додав посол.

Він також зазначив, що Україна має шанс отримати Угоду про мобільність молоді впродовж найближчого року.

Нагадаємо, з 1 серпня Україна тимчасово запровадила безвізовий режим для громадян Китаю, які в’їжджають з туристичною метою. Відповідний указ вже підписав президент.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram