Фото: Bloomberg.соm

Туреччина знайшла в Чорному морі крупне родовище газу

Туреччина знайшла в Чорному морі найбільше в його історії родовище природного газу.

Про це заявив президент країни Реджеп Тайіп Ердоган, пише Bloomberg.

За його словами, родовище містить 320 мільярдів кубометрів газу, його розробку сподіваються почати вже до 2023 року.

Ми виконали цю роботу повністю власними силами. Ми навіть ні краплі не покладалися на іноземну допомогу при проведенні бурових робіт, – сказав Реджеп Тайіп Ердоган.

За його словами, бурове судно Fatih ( «Фатіх») виявило газ на родовищі Tuna-1, розвідка продовжується на інших родовищах. Відкрите родовище знаходиться приблизно в 150 кілометрах від узбережжя Туреччини, недалеко від району, де сходяться морські кордони Болгарії та Румунії.

Він розташований недалеко від румунського блоку Нептун – найбільшого газового родовища в Чорному морі за десятиліття, відкритого вісім років тому компаніями Petrom і Exxon.

Ердоган сказав, що він також очікує «хороших новин» від геологорозвідувальних робіт в східному Середземномор’ї.

Як пише Bloomberg, Туреччина купила три бурових судна в останні роки, оскільки значно розширила геологорозвідку в Чорному морі і бере участь в розвідці в східному Середземномор’ї.

Ердоган прагне знайти значні енергоресурси, щоб послабити свою сильну залежність від імпорту з Ірану, Іраку і Росії, а також підтримати одну з найбільших економік на Близькому Сході.

Нагадаємо, найвищу оглядову точку столиці Малайзії підсвітять синьо-жовтими кольорами з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Як відомо, Христя Фріланд прийняла присягу і зайняла місце міністра фінансів Канади. Вона стала першою жінкою на цій посаді в історії країни. 

Раніше повідомлялось, Україна вперше в історії відкликає посла у Білорусі після звинувачень Лукашенка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram