МЗС вирішило викликати для консультацій посла у Білорусі Ігоря Кизима – після того, як Олександр Лукашенко за останні дні неодноразово звинувачував Україну в різних недружніх кроках.
Про це повідомляє пресслужба МЗС.
Я ухвалив рішення викликати посла України в Білорусі Ігоря Кизима на консультації до Києва для оцінки перспектив українсько-білоруських відносин в новій реальності, яка склалася, вироблення відповідних рішень з урахуванням всього комплексу чинників. Ми вперше в історії вдаємося до такого кроку в стосунках з Білоруссю, і робимо це виключно через неприпустимі дії Мінська, – підкреслив Кулеба.




