Українська армія. Фото: з відкритих джерел

Україна та Туреччина поділяться технологіями при виробництві дронів Bayraktar

Україна та Туреччина обмінюватимуться технологіями при спільному виробництві безпілотних літальних апаратів, зокрема, безпілотного комплексу Bayraktar TB2.

Як передає Укрінформ, про це заявив міністр оборони України Андрій Таран для представників турецької преси перед спільним засіданнями міністрів оборони і закордонних справ України та Туреччини у форматі “Квадрига”, повідомляє Defence Express.

“Очільник українського оборонного відомства наголосив, що закупівля комплексів Bayraktar TB2 є економічно вигідною, а обмін технологіями при спільному виробництві безпілотних літальних апаратів буде взаємовигідним для обох сторін”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, у свою чергу постачання комплексів Bayraktar TB2 будуть лише однією із частин багатосторонньої співпраці України та Туреччини зі зміцнення безпеки в Чорноморському регіоні, якій загрожують дії РФ.

Читайте також: Миколаївський бронетанковий завод передав армії оновлені БТР-80

“Підготовка Росією до розміщення ядерної зброї у Криму становить серйозну небезпеку для всієї Європи та цивілізованого світу. Спроба Російської Федерації встановити домінування в Чорноморському басейні є великою загрозою економіці України, Туреччини та інших європейських країн”, – відзначив Таран.

Раніше повідомлялось про те, що Україна має намір закупити в наступному році партію турецьких безпілотників Bayraktar. Вони надійдуть безпосередньо до української армії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram