Фото - Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості

Україна та Бразилія домовились про співпрацю в оборонно-промисловій галузі

Представники обох країн підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції.

Про це повідомили у Facebook-аккаунті Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, пише Діло.

Читайте також: НАТО посилить співпрацю в Чорному морі з Україною і Грузією

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський зазначив, що розглядає співробітництво між Україною та Бразилією як взаємодоповнююче, адже обидві країни мають що запропонувати одна одній.

“Це буде дорога з двостороннім рухом. Наші країни започатковують новий напрямок співробітництва, який має великі перспективи. У нас уже є досвід співпраці, зокрема під час реалізації міжнародного проекту “Циклон -4″. Ми пізнали один одного і зрозуміли, тепер наша співпраця вийде на новий рівень”, – зауважив Олег Уруський.

Віце-прем’єр-міністр також висловив сподівання, що співпраця з бразильськими партнерами в оборонно-промисловій галузі сприятиме завантаженню вітчизняного ОПК, що зазнав втрат через світову пандемію.

Раніше представник Євросоюзу Жозеп Боррель заявив про готовність надати Україні макрофінансову допомогу на 1,2 мільярда євро – для цього Україна повинна налагодити конструктивну взаємодію з МВФ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram